![](https://www.maybir.org.tr/wp-content/uploads/2017/02/maybir-haber-duyuru.jpg)
Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü ve Birliğimiz ortaklığında tüm ülkede illerin tematik öneme sahip üretim faaliyetleri üzerine eğitim çalışmaları çerçevesinde 29 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında ilimizde Arıcılık kampı gerçekleştirilmiştir. Kampa katılan 18-29 yaş arası 45 katılımcıya 2 günü teorik, 2 günü ise uygulamalı saha çalışmaları olmak üzere eğitimler birliğimiz teknik personelleri tarafından verilmiştir. Kamp sonunda birinci gelen katılımcı ödüllendirilmiştir.