Apiterapik Arıcılık Ürünleri İşleme Merkezi Fizibilite Raporu Projesi Söleşmesi İmzalandı

Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında destek almaya hak kazanan “Apiterapik Arıcılık Ürünleri İşleme Merkezi Fizibilite Raporu Projesi” çerçevesinde  Birliğimizin de ortağı olduğu proje için  MUTSO ve GEKA arasında sözleşme imzalandı.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) ile Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) arasında 10 Mart Salı günü Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında destek almaya hak kazanan “Apiterapik Arıcılık Ürünleri İşleme Merkezi Fizibilite Raporu Projesi” için sözleşme imzalandı.

GEKA’nın Bölgenin kalkınmasını sağlayacak ve rekabet gücünü geliştirecek yatırımların fizibilite çalışmalarının desteklenmesi amacıyla yürüttüğü Fizibilite Desteği Programı kapsamında gerçekleştirilecek projeyle, Muğla’da Apiterapik Arıcılık Ürünleri İşleme Merkezi kurulması için ön fizibilite çalışması yapılacak. GEKA’nın destekleyeceği, MUTSO’nun yürüteceği ve MAYBİR’in de proje ortağı olduğu projeyle Apiterapik Arıcılık Ürünleri İşleme Merkezi’nin fizibilite raporu hazırlanacak.